Köögitehnika

ABK InnoVent (Holland) arendas välja ainulaadse gaasi- ja induktsioonplaatide tootesarja i-Cooking. See erineb tavapärastest suure klaaspinnaga plaatidest seetõttu, et tööpinna materjal jääb gaasipõletite ja induktsioontsoonide vahel nähtavale. Plaadist on tööpinnal vaid vajaminevad osad ehk gaasi puhul põletid, nupud ja induktsiooni puhul tsoonid, juhtpaneel. ABK InnoVent toodete märksõnad: disain, omanäolisus, individuaallahendused, eritellimus, kõrgeim kvaliteet!

Suurepärased kokanduslikud saavutused on nii kunst kui teadus. Tegemist on teie oskuste demonstreerimisega, teie inimliku puudutusega... Ja meie varustame teid selleks tipptehnoloogia ning mitmekülgse tootesarjaga.

Soovime, et sinu rõõm toiduvalmistamisel oleks sama suur kui meie pühendumine oma köögiseadmete valmistamisele. Seepärast on need nii kergesti käsitsetavad, praktilised ja nutikad. Nii et valmista, mida vaid soovid. Meie toiduvalmistusseadmed hoolitsevad selle eest, et see oleks lihtne ja tulemused parimad.

Electroluxi köögiseadmed võivad köögist teha meelispaiga. Seadmed vastavad kõikidele kaasaegse köögi nõudmistele, peegeldavad hiljutisemaid tehnoloogiaarengusi ja kütkestavat stiilijoont.

Falmec on spetsialiseerunud ainult õhupuhastajate tootmisele. Just seetõttu esindavad Falmeci õhupuhastajad parimat funktsionaalsuses, välimuses ning kestvuses ja garanteerivad puhta ruumiõhu, milles ei ole ebameeldivat lõhna ega vingu.

Gaggenau köögitehnikat iseloomustavad ülim mugavus, paindlikkus, valitud materjalid, väljapaistvad tulemused ning põnev olemasolu. Gaggenau on olnud kodutehnika ja köögitehnika teedrajavaks brändiks juba üle 300 aasta ning juhtivaks tehnoloogia ja disainiuuendajaks.

Sirius – see on perfektsionismi evolutsioon. Itaalia kõrgkvaliteetsed disain-õhupuhastajad, mootori ja mootorita.