Disain kööki

Hele kodu tumeda köögiga: Sirje Kadalipp

Tähelepanuväärne on köök, kus kõik perenaise erisoovid täidetud said. Köögis on kaks külmkappi, millel on erinevad funktsioonid. Ühes on tooraine kokkamiseks ja sügavkülmik. Teine on tavapärases kasutuses külmkapp.

Ka valamuid on kaks. Üks valamu on seotud toidu valmistamise tsooniga, teine koristamise ehk nõudepesu tsooniga.

Korter, kus viibides on tunne, nagu avaras villas: Aet Piel

Mitte nii suur korter saab mõjuda avarana tänu täpsele planeeringule, kus samaaegselt ruumiprogrammiga joonistati valmis juba ka eritellimusmööbel.

 

Unistuste kodu valmimisest lastega perele: sisekujundaja Ulvi Lõhmus

Eramu sisekujundus: 9 korda mõõda 1 kord lõika. Isegi kui arhitektuurne projekt tundub olema valmis, tasub siiski veel mitu korda mõelda, sest paberil tehtavad parandused on kolossaalselt odavamad.

 

Uut kööki

Supermatt, siidine ja “nähtamatu” — uuenduslikud suunad köögimaailmas

Siidine, matt ja suurepäraste hooldusomadustega — just need märksõnad on köögimaailmas uueks suunaks. Nanotehnoloogial põhinevate uste puhul on tegu tõelise innovatsiooniga. Muuseas, väiksemaid vigastusi on võimalik termiliselt töödelda, st kriimud kuuma triikrauaga välja triikida

FENIX NTM® Nanotehnoloogial põhinevate uste puhul on tegu tõelise innovatsiooniga. Uste viimistlus on supermatt ja siidine. Selline viimistlusaste ongi omane ainult konkreetsele uksetüübile ja on lühikese ajaga saavutanud klientide hulgas väga suure populaarsuse.

Tundub uskumatu, kuid väiksemaid vigastusi on võimalik termiliselt töödelda, st kriimud kuuma triikrauaga välja triikida. Ukse hooldatavus on ülihea. Uste kandid töötleb Arens lasertehnoloogia abil, mis sulatab kandid uksematerjali külge, jättes liitekoha pea märkamatuks. Nii tagatakse maksimaalne nakkumine ja kandi tugevus, visuaalsest esteetikast rääkimata.

„Eclipse“ ustega lahendus võib sobida neile, kes soovivad jätta köögimasinad nähtamatuks ja üldilme lakooniliseks. Reljeefse ja meeleoluka antiikspooni kombineerimine musta ja matilt siidise FENIX NTM® (Nano) uksega annab alati väga hea tulemuse ning on klientide hulgas populaarne kooslus. Arensi valikus on nüüdsest ka naturaalsest tammespoonist sisesahtlid.

Historic + modernne köök. Üheks viimaste aastate soosikuks on antiikspooniga uksed, mis on eriti efektsed just koos teiste uksetüüpidega kombineerituna. Rustikaalse välimusega spoon on pärit saja aastastelt tammepalkidelt. Naturaalne toonitud spoonikiht liimitakse musta plaadi pinnale, jättes efektse alusmaterjali kohati nähtavale. Antiikspoonil on hinna sees nii mõlgid, lõhed kui ka puuüraski augud.

 

Disain: Aet Piel