AR17

Murtud rohekas-hall

See elegantse hõnguga Arensi köök on oma olemuselt lihtne, kuid siiski ka ajatu ning suursugune. Rahu ja harmoonia sügiseses oliivisalus, just nii mõjub ta kõrges ja avaras ruumis. Valge PURE WHITE kvartskivi ning hoolikalt valitud kuldsed detailid lisavad kontraste kuid samas tasakaalustavad kogu interjööri. Et natuke rõhutada ja köögi põhimahust visuaalselt eraldada, on saare välistele detailidele lisatud freesitud soontega laudis D-LAUDIS .

Loomulikult on ideaalse köögi puhul oluline ka läbimõeldud ergonoomika ning praktilisus. Valamu, pliit ja külmik on paigutatud loogiliselt, võimaldades liikuda köögis sujuvalt ning efektiivselt. Olulised tööalad on üksteisele lähedal, vähendades vajadust pidevalt ringi liikuda.

Murtud rohekas-halli tooni S4005-Y20R siledad uksed AR17 mõjuvad rahulikult.

Kõrged kapid, mille ülaserva raamib klassikaline karniis, on kaunis lõpetus väga kõrge ruumi puhul. Lisatud on ka mõned klaasustega kapid, mis annavadki lahendusele selle kauni elegantsuse. Klaasustega kappidesse on lisatud ka sisevalgus ning klaasriiulid, see on tõeline pilgupüüdja just hämaramal aja.

See köök sisaldab palju ladustamisruumi, kõik sahtlid on vaikseltsulguvate siinidega, nurgalahendus on Arensi valikust maksimaalse mahutavusega KARMONDO ning õhupuhastaja on peidetud seinakppi.