Nardo

Elegantne NARDO

Nardo hall kõrgläige kombineerituna klaaskappidega loob maitseka ja detailideni läbimõeldud disaini. Seinast seina ja laeni ulatuvad köögikapid moodustavad ruumis ühtse terviku ning annavad ruumile elegantsi. Ideaalse köögi sisustamiseks leidub selles köögiprojektis hulganisti ideid.

Köögisaare külge on ühendatud söögilaud, mille materjaliks on kasutatud liimpuitu naturaalne TAMM. Laua välimine ots toetub Arensi valikust  CONE tüüpi lauajalgadele. Punased söögitoolid loovad köögis põnevust, kuid aitavad säilitada mõnusa harmoonia.

Maast laeni ulatuval vitriinkapil on kasutataud  ALU3 NERO musta värvi  uksi koos tumehalli klaasiga. Virtiinkapi karkassi materjaliks on  MANTA dekoormelamiin ning kapis on  LED valgustusega klaasriiulid HELIX. Antud lahendus on kasutusel ka valamu kohal asuvate seinakappide osas. Musta raamiga vitriinkapi ja seinakappide avanemine on lahendatud peale vajutusega ehk ‘push-to-open’ mehhanismiga.

Kõrgläikelise Nardo värvitoonis uksetüübiks on AR17, mille avanemine on lahendatud ‘CL-ALU must’ karkassi freesitud profiiliga ja osaliselt ka ‘push-to-open’ tüüpi avanemisega. Tööpinnaks on kasutatud Caesarstone Piatra Grey kivitööpinda, mida on kasutatud ka köögi valamu osa taustseinaks.

Köögisaare keskel asetseb integreeritud õhupuhastajaga BORA pliidiplaat. BORA kvaliteetsed pliidiplaadid koos õhupuhastajaga leiavad järest enam klientide usaldust ja loovad uusi võimalusi köögi kujundamisel ja toidu valmistamisel.