Innovatiivne BORA köögitehnika

On väga oluline, et iga pereliige tunneks ennast köögis mõnusalt. Mitte ainult süüa tehes, vaid ka aega veetes. Seega on köögiruumi planeerides oluline samaaegselt mõelda sellele, kuidas saavutada praktilisus ja funktsionaalsus ning ilu ja hubasus. Köögimööbli valikul koos tehnikaga tuleks lähtuda interjöörist aga samas ei tohiks siinkohal unustada ka köögitehnika praktilisust.

BORA on ettevõte, mis on oma eesmärgiks võtnud erakordsete toodetega pakkuda erakordseid elamusi. BORA integreeritav köögitehnika on uudne ja multifunktsionaalne – piiritu disainivabaduses ja loob täiuslikud toiduvalmistamise tulemused maailma parimate köökide jaoks. BORA kiiresti kasvav ettevõte sai alguse 2006. aastal. BORA seisab oma toodete kõrge kvaliteedi ja standardite eest. Kogu tootevalik valmistatakse Saksamaal ja Austrias, kasutades vaid parimaid materjale. BORA disainivabadus on aidanud neil luua uudse lähenemisega köögitehnikat. BORA pliidid ja õhupuhastid pakuvad täiesti teistsugust söögitegemise kogemust. Kõrgkvaliteetne köögitehnika annab igale köögile uue elujõu.

BORA disain igasse kööki

BORA teab, et tihti on köögi kujundamisel soov kasutada igat vaba sentimeetrit. Töö- ja kapipind on väärtuslik ning seda eriti väiksema köögi puhul. Köögimööbel tehnikaga peab sobima nii ruumi, kodu kui ka kasutajaga. Ükskõik, kas vajalik on suur või väike köögitehnika, BORA vastab nendele vajadustele. BORA on loonud igast oma tootevalikust kaks suurust, pakkudes sobilikke lahendusi igale soovile ning ootusele.

BORA basic vs BORA pure

BORA pliidiplaadil on neli ainulaadset keedutsooni, mis võimaldab kompaktsete mõõtmete abil  luua igas suuruses köögis optimaalse paigutuse. Tänu keskel asetsevale õhupuhastile on eelisteks värske õhk, kena välimus ning lihtne kasutamine. BORA pliidiplaadid koos õhupuhastiga ei vaja mahukaid tarvikuid, seega on nende jaoks lihtne köögis kohta leida. Bora S Pure ning Bora Pursa on kompaktse disainiga ning sobivad väga hästi väiksemasse kööki, samal ajal võimaldades toitu valmistada nelja erineva tsooni peal. Selle asemel, et lasta küpsetusaurudel ja -lõhnadel kodus levida, tõmbavad BORA pliidiplaadi tõmbeseadmed need eemale nende tekkekohast, eemaldades need otse potilt, röstilt, pannilt, grillilt või pliidiplaadilt. Selleks kasutab BORA ristvoolu, mis eemaldab toidu valmistamisel tekkinud aurud ja lõhnad tõhusalt.

Kuidas BORA integreeritav köögitehnika toimib?

Pliidiplaadi väljatõmbesüsteem eemaldab aurud ja lõhnad ruumist. Mis neist aga edasi saab? Selgitame täpselt välja, mis tegelikult toiduaurudega juhtub ning mis on retsirkulatsiooni ja väljatõmbeõhu süsteemide erinevused. Parim valik iga köögi jaoks sõltub erinevatest teguritest. Vaatame üle, kuidas jaotuvad BORA õhusüsteemid.

Väljatõmbe õhusüsteem

Väljatõmbeõhu versiooniga juhitakse õhk köögist välja. BORA väljatõmbeõhu süsteem juhib läbi ventilaatori toiduaurud majast välja, kasutades selleks BORA Ecotube kanalisüsteemi ja seinahülsi. See eemaldab kõik aurud ja lõhnad. Erinevalt tavalistest õhupuhastitest on kõik BORA süsteemid energiasäästlikud ning madala müratasemega.

Retsirkulatsiooni õhusüsteem

Retsirkulatsiooni puhul läbib väljatõmmatud õhk kvaliteetse aktiivsöefiltri, mis eemaldab lõhnamolekulid ning puhastab selle. BORA retsirkulatsioonisüsteem on alternatiivne lahendus väljatõmbeõhu variantidele. Ventilaator suunab toiduvalmistamise aurud spetsiaalselt välja töötatud retsirkulatsiooni filtritesse, mis eemaldavad tõhusalt tekkivad lõhnad. Sellisena hoiavad BORA retsirkulatsioonisüsteemid köögiõhu värskena.

Miks lisada BORA pliit ja BORA õhupuhasti oma köögitehnika hulka?

Suured ja kohmakad õhupuhastid köögis on mineviku nähtus. On aeg tulla kaasa innovatiivsete muutustega ning teha oma elu mugavamaks, seda ka köögis toimetades. BORA pliidiplaat hoiab ära toidu valmistamisel eraldunud lõhnade ja aurude tõusmise ning levimise läbi kodu teistesse ruumidesse. Ei ole vaja põletada viirukeid või küünlaid, et eemaldada kodust toidu valmistamisega kaasnevad erinevad lõhnad ning aurud.

BORA pliidiplaat välistab vajaduse tavapärase suure õhupuhasti järele, pakkudes vabadust oma ruumi maksimaalselt kasutada või lihtsalt nautida rohkem avatud vaadet. BORA pliidiplaadi saab asetada näiteks küpsetus saarele või akna äärde – kuhu iganes selleks soovi on.

Tänu minimalistlikule disainile sobib BORA köögitehnika igasse kodusse, mis soovib luksuslikku kööki. Uuenduslik välimus suurendab köögi kujundamise võimalusi, mida tüütu pliidikubu ei paku. Tänu sellele on võimalik seda ala kasutada ära toiduvalmistamisel või täiendava kapiruumina.

BORA pakub terviklikku süsteemi – pliidiplaadi väljatõmbesüsteemist seinahülsi ja tsirkulatsioonisüsteemini välja. Ainult tänu terviklikule süsteemile saab tagada edukat ning meeldivat kogemust. Igaüks, kes otsib inspiratsiooni uue köögi kujundamiseks või kes soovib vahetada välja oma aegunud köögitehnika innovatiivse ning modernsema vastu – BORA on ideaalne lahendus. Kõrgema kvaliteedi tagamiseks kuni viimse detailini.