Köögist kööki

Innovatiivne BORA köögitehnika
BORA pliidiplaat välistab vajaduse tavapärase suure õhupuhasti järele, pakkudes vabadust oma ruumi maksimaalselt kasutada või lihtsalt nautida rohkem avatud vaadet. BORA pliidiplaadi saab asetada näiteks küpsetus saarele või akna äärde - kuhu iganes selleks soovi on. Tänu minimalistlikule disainile sobib BORA köögitehnika igasse kodusse, mis soovib luksuslikku kööki. Uuenduslik välimus suurendab köögi kujundamise võimalusi, mida tüütu pliidikubu ei paku. Tänu sellele on võimalik seda ala kasutada ära toiduvalmistamisel või täiendava kapiruumina.
Valge asemele öömust köögimööbel!
Valgete ja heledates toonides köökide kõrvale on astunud öömustad või väga tumedates hallides, rohekates või sinkjasmustades toonides köögid. Ka köögitehnika ning valamu-segisti on sageli musta tooni. Hetketrend sinu köögis soosib kõrgeid, laeni ulatuvaid ülakappe, saarelahendusi ja kõrgeid torniseinu. Väga populaarsed on supermatid ja näpujälgi hülgavad nano- ehk Fenix-pinnad, Arens kasutab kahepoolse Fenix pinnaga materjali.
Kaunis ja kordumatu köögimööbel
Meie disainerite ülesanne on leida koos kliendiga konkreetsesse kööki parim võimalik lahendus. Sirvides erinevaid ajakirju nii veebis kui paberkandjal on ideid ja lahendusi palju, kuid milline saab olema see enda ja õige köök? Tavaliselt on tellijal nägemus kujundatavast köögist olemas. Ka korteri või maja stiil suunab köögivalikut. Õnnestunud köögilahenduse puhul on esmatähtis tasakaalustatud proportsioonide ja vormiga köögijoonis.
Supermatt ja siidine
Fenix nano materjali pind on siidine, matt ja mattpinna kohta suurepäraste hooldusomadustega. Nanotehnoloogial põhinevate uste puhul on tegu tõelise innovatsiooniga. Muuseas, väiksemaid vigastusi on võimalik termiliselt töödelda, st kriimud kuuma triikrauaga välja triikida. Arens kasutab kahepoolse nano pinnaga materjali, materjali servad kandib Arens lasertehnoloogia abil.
Klassikalised toonid köögis
Skandinaavia stiil kõnetab meid juba aastaid ja see suund ei ole raugemas, vastupidi — meile meeldib valgus, heledus ja modernne maalähedus. Enamasti on näiteks skandinaaviapärases võtmes kujundatud köögis tooniks valge, kuid hea valik on ka hall. Arens pakub mõlemat. Massivpuidust freesuste kõrvale on tekkinud pisut lihtsamad vormid. Valgeks või heledaks värvitud raamuks on alati IN. Kombinatsioonis õlitatud liimpuidust tööpinnaga on selline uks köögis ajatu ja kindel valik, elades üle kõik moed ja trendid.
DISAINITEADLIK EESTLANE?
Huvitav on fakt, et tavaostjast eestlane on võrreldes soomlase või rootslasega rohkem köögi disainile orienteeritud. Samas on Skandinaavia turg suhteliselt ühtne ning suuremas plaanis ühtib keskmise eestlase ettekujutus kaunist ja funktsionaalsest köögist skandinaavlase omaga. Arensi sortimenti lisandub pidevalt põnevaid tooteid. Tootjate Cleaf ja Kaindl siledad printdekooruksed näevad välja äärmiselt tõetruud, olles samas suurepärase hooldatavusega. Need väga taskukohase hinnaklassiga uksed on klientide lemmikud. Milliseid kööke tellitakse-küsitakse rohkem, mida vähem?