Firmast

Vaata videot

Firmast

Arens AS on 30-aastase tegutsemisajalooga Eesti köögimööbli tootja, mille 14 000-ruutmeetrises tehases on valminud üle 160 000 köögi. Arensi tootmismaht on keskmiselt 600 köögimööbli komplekti kuus. Köögimööbli müük hõlmab lisaks Eestile välisturgu, 40% toodangust läheb ekspordiks Soome, Rootsi, Norrasse, Islandile ja Lätti. Arens toodab eritellimusel köögimööblit nii eraklientidele kui ka suurprojektidele.

Arensi tootmisprotsessi iseloomustab tehnika viimase sõna järgi varustatud ja suuresti robottehnoloogial põhinev masinapark, mis tagab kõrge tehnilise- ja koostekvaliteedi.

Arensis on kasutusel laser-servapealistus, mis sulatab mööbliplaadi ja servakandi ideaalilähedaselt kokku, tulemuseks on vuukideta ühendus. Erinevalt paljudest teistest maailma köögitootjatest on Arensi köögimööbli puhul lasertöödeldud mitte ainult mööbli uksed, vaid ka kõik köögimööbli karkassi detailid, mille tulemusel valmib pika kasutusajaga kvaliteetne köögimööbel. Robotiseerimine tagab kõrge tootlikkuse ning kliendi jaoks jääb köögimööbli hinna ja kvaliteedi suhe konkurentsivõimeliseks.

Hoolimata automatiseeritud tootmisprotsessist tagab Arens köögimööbli valmistajana klientidele paindlikud valikud ja personaalse lähenemise. Kogu Arensi köögimööbel valmib eritellimusel.