ARP20

Monokroomne ja külluslik.

Kaunis, peaaegu et monokroomne köök, kus naturaalse tamme kasutamine loob sooja ja hubase atmosfääri. Köögikappide fassaadina kasutusel olev minimalistliku raamiga ARP20 tamme uks, kombineeritud kvartskiviga Riverlet, tekitab ruumis looduslähedase tunde.

Pikk maitsekas riiul lisab köögile omanäolisust ning ainulaadsust. Seinariiul, mille materajaliks on kasutatud naturaalset tammespooni annab ruumile isikupära ning soojust. Pikk horisontaalne riiul seinas muudab köögi visuaalselt suuremaks kui tegelikkuses. Kiire juurdepääs lemmikmaitseainetele, nõudele ja köögitarvikutele teeb söögitegemise kiireks ja nauditavaks.

Köögi tööpinnaks ning köögisaare välisfassaadi materjaliks on kasutatud kvartskivi Riverlet, mille küljed ja tagaserv on üles tõstetud, luues köögis toimetajale eraldi töötsooni. Samas on ka süvistatud nn. ideaalsüvistusega valamu VALSOHO100V, luues tööpinnaga visuaalse terviku ja mida on ka lihtne puhtana hoida.

Köögimööbli üks osa on köögisaar koos söögilauaga. Köögisaares on kasutusel minimalistliku disaini ning nelja keedualaga pliidplaat ja tõhus õhupuhasti BORA. Köögi saare  küljed ja tagaosa on kaetud samuti  kvarts kivi pinnaga, et tekiks julgelt eraldatud ja jõuline massiiv. Köögisaarest eraldub pika lamelliga TAMMEPUIDUST söögilaud, kus saab luua huvitavaid kooslusi köögitoolide valikul. Laeni kõrged kapid lisavad piisavalt kapiruumi ja sulanduvad interjööri.

Kogu kööki ilmestab sahtlite rohkus. Sahtel suurendab köögitarvetele mahukust ning sahtlites asuvatest asjadest on parem ülevaade kui tavaliste käändustega köögikappide puhul. Köögisaare alumises osas on näha BORA sisseehitatud õhupuhastiga pliidiplaadi tagastusõhu resti. Köögikappide ja sahtlite avamine on lahendatud nn.peidetud käepidemena – karkassi freesitud tammespoonist käepide – CL tamm.