Choco

CHOCO – säravalt mahe

Arens Choco on ilus näide sellest, kuidas köögisisustuses kohtuvad läbimõeldud lahendus, maalähedaselt elegantsed pruunid toonid ning kvaliteetsed materjalid. Fenix Nano pruun toon koos Larvik antiikspooniga loob maheda koosluse, mida on lihtne sobitada erinevasse interjööri. Seinakappidel ja maast laeni kappidel on kasutatud Fenix Nano materjali AR26 AF-6. Köögi alumises kapifrondis on materjalina kasutusel naturaalspoon –  ARP18 Larvik. Köögimööbli kappide avamine on lahendatud nn. peidetud käepidemena: seinakappidel on kasutatud ‘põhi astmes’ lahendust ning aluskappidel ja kõrgetel kappidel karkassi freesitud alumiiniumist käepidet – CL Black. Köögimööbli töötaspainnaks on valitud Cesarstone kuntstkivi Woodlands.

Akna kõrval olev COMBOLINE riiulisüsteem lisab mugavust, sulandub ruumi ideaalselt ning annab ruumile sisu. COMBOLINE riiuli tagaseinaks on valitud naturaalspoon ARP18 Larvik.

Köögilahendus hõlmab ka köögisaart, milles loob avarust ja luksuslikkust  musta värvi minimalistliku raamiga ALU3 NERO uksed ning  efektse valgustusega klaasriiulid HELIX.

Ideaalsüvistusega valamu ja sisseehitatud õhupuhastajaga BORA pliidiplaat köögi saare osal toovad esile minimalismi ja praktilisuse köögi kasutajale. BORA pliidiplaadid koos õhupuhastajaga leiavad järest rohkem klientide usaldust ja loovad uusi võimalusi köögi kujundamisel.

Fenix Nano Choco  tooni on lihtne kombineerida paljude erinevate materjalidega, olgu selleks siis valgeks värvitud raamuks, naturaalne tammespoon või laialdase toonivalikuga dekoormelamiin. Disain kööki!