Arensi disainköögi tellimine toimib edukalt ka kontaktivabalt

Köögimööbli ettevõttes Arens jätkub töö aktiivselt vaatamata eriolukorrale. Tehases kasutatav robottehnoloogia on viirusekindel, materjalide tarned toimivad ning kliendid ja töötajad saavad omavahel suhelda läbi erinevate kommunikatsioonivahendite.

Küsimusele „Kuidas ja kas on mööbli projekteerimine ja tootmine tänases situatsioonis võimalik?”, vastab jaekliendi müügijuht Aune Meelind: „Hästi on võimalik, kõik toimib. Meie salongide töötajad on igapäevaselt kättesaadavad sidevahendite teel ning nagu viimane kuu on näidanud, toimivad köögitellimise protsessid edukalt ka distantsilt.”

Töö protsess on järgmine: klient kasutab üldkontakti või leiab disainerite kontaktid www.arens.ee kodulehelt (Tellimisinfo/eriolukord) ning võtab ühendust helistades või kirjutades. Seejärel selgitatakse nii algset ideed kui ka ruumi mõõte, vee-, elektri ja ventilatsiooni ühenduste ning uste-akende asukohti. Materjalide ja furnituuriga saab tutvuda samuti Arensi kodulehel, kus on kogu aktuaalne valik kenasti esitletud. Lisaks leiab klient ka kodulehelt inspiratsiooni oma tulevase köögi planeerimiseks ja disainimiseks.

Nende andmete põhjal projekteerib disainer köögimööbli, leiab sobiva disainilise lahenduse, konsulteerib nüansside asjus kliendiga ning mööblit tellides saab klient oma tulevast kööki näha ka peaaegu fotokvaliteedis. Arens kasutab loomutruu visuaaliga 3D kujundusprogrammi Winner, kus hind moodustub automaatselt vastavalt konkreetse projekti detailidele. Soovi korral saab valitud mööblimaterjalide ja furnituuriga lähemalt tutvuda, leppides disaineriga kokku salongi külastuse aeg.

„Siiski on vältimatuks kontaktiks tellimisprojekti juures enne tootmise alustamist köögi täpne mõõdistamine. Köögi projekteerimine on tõsine rätsepatöö ja ruumi väga täpsed mõõdud on laitmatu lõpptulemuse saavutamiseks olulised,” lisab Aune Meelind.

Hoiame end ja teisi ning jääme terveks!

 

Loe Äripäeva veebist

Tallinn, Pärnu mnt 139 e/2

Aune Meelind
Juhataja
aune@arens.ee
53 225 355

Kai Asu
Disainer
kai@arens.ee
677 69 02

Piia Perm
Disainer
piia@arens.ee
677 69 05

Marili Rooba
Disainer
marili@arens.ee
655 07 71

Gunilla Kõiv
Disainer
gunilla@arens.ee
655 07 72

Tallinn, Luise 40, Estonia

Kristel Soome
Logistik
kristel@arens.ee
57 888 749

Larissa Frosch
Disainer
larissa@arens.ee
668 84 24

Marcello Liinar
Disainer
marcello@arens.ee
668 84 22

Eveli Kuusik
Disainer
eveli@arens.ee
668 84 25

Tartu, Fortuuna 1b, Estonia

Mari-Liis Sellis
Salongi sekretär
mariliis@arens.ee
744 00 60

Epp Avila
Disainer
epp@arens.ee
744 00 65

Jane Mändre
Disainer
jane@arens.ee
744 00 61

Kaido Ohno
Disainer
kaido@arens.ee
744 00 63

Siim Laine
Disainer
siim@arens.ee
744 20 66