Lugupeetud kliendid



Eesti Vabariigis välja kuulutatud eriolukord on tinginud muudatused töökorralduses. Hoidudes nakatumisohust oleme korrigeerinud salongide lahtiolekuaegu ja viinud suurema osa tööd üle kodukontoritesse.


Palume kohtumised eelnevalt kokku leppida.

Laupäeviti on meie salongid suletud.

Palume võimalusel kõik tellimused, päringud ja tooteid puudutavad küsimused jms. esitada meile telefonis või e-maili teel.


Kõik meie töötajad on sidevahendite teel kättesaadavad ja aitavad teid meeleldi ka distantsilt. Kontaktid on leitavad allpool.

Meie tehas töötab tavapärases rütmis. Robottehnoloogia tööprotsesse viirused ei ohusta ja sellest tulenev vähene töötajate arv hoiab ka töötajaid nakatumisohust võimalikult kaugel.

Seega oleme jätkuvalt avatud koostööle uute köögiprojektide osas.

Hoiame end ja teisi ning jääme terveks!

Head koostööd soovides
Arens AS

Tallinn, Pärnu mnt 139 e/2

Aune Meelind
Juhataja
aune@arens.ee
53 225 355

Kai Asu
Disainer
kai@arens.ee
677 69 02

Piia Perm
Disainer
piia@arens.ee
677 69 05

Marili Rooba
Disainer
marili@arens.ee
655 07 71

Rait Küüle
Disainer
rait@arens.ee
655 06 71

Tallinn, Luise 40, Estonia

Kristel Soome
Logistik
kristel@arens.ee
57 888 749

Larissa Frosch
Disainer
larissa@arens.ee
668 84 24

Marcello Liinar
Disainer
marcello@arens.ee
668 84 22

Eveli Kuusik
Disainer
eveli@arens.ee
668 84 25

Tartu, Fortuuna 1b, Estonia

Carmen Prants
Logistik
carmen@arens.ee
744 00 60

Epp Avila
Disainer
epp@arens.ee
744 00 65

Jane Mändre
Disainer
jane@arens.ee
744 00 61

Kaido Ohno
Disainer
kaido@arens.ee
744 00 63

Siim Laine
Disainer
siim@arens.ee
744 20 66

Tellimisinfo

Mööbel
Arens toodab eritellimusmööblit kööki ja garderoobi. Tootmisprotsessi üha suureneva automatiseerumise tõttu hõlmab müük ainult terviklahendusi , võimalust tellida eraldi uksi, tööpindu või furnituuri me ei paku.

Millest alustada?
Esmalt tuleb pöörduda mõne meie salongi või edasimüüja poole. Aja kokkuhoiu mõttes on soovitav konsultatsiooniaeg eelnevalt kokku leppida. Suureks abiks on mõõtudega ruumi plaan või korralik korteri- või maja ehitusprojekt. Täpsema mõõtmise teostame mööbli tellimisel.

Projekteerimine
Järgmiseks sammuks on mööbli projekti koostamine. Projekt sünnib disaineri ja kliendi koostöös- meie disainerid kuulavad ära Teie soovid, arvestavad Teie nõudmistega ja pakuvad välja omapoolseid ideid. Tänapäevased arvutijoonised  on väga tõetruud ja annavad realistliku pildi planeeritavast ruumist. Kui Teil on juba olemas täpne ettekujutus, milline Teie köögimööbel välja peaks nägema, seisneb projekteerimine lihtsalt mööblikomplekti täpsete mõõtude paikapanemises. Loomulikult saab ka oma projekti olemasolul disaineritelt nõu küsida. Projekteerimine on mööbli hinna sees.

Tellimuse vormistamine
Tellimislepingus kirjeldatakse täpselt ära tellitava mööbli spetsifikatsioon (s.h kasutatavad materjalid, furnituurid, köögitehnika jms), maksumus ja mööbli valmimise tähtaeg.

Maksmine
Tellimus jõustub ettemaksu tasumisel ( tavaliselt 50% mööblikomplekti maksumusest), ülejäänud summa tuleb tasuda enne tellimuse kättesaamist.

Transport ja paigaldamine
Tellimuse valmimisel võtab meie müügisekretär Teiega ühendust ja lepib kokku sobiva aja mööbli kohaletoimetamiseks ja paigaldamiseks. Paigaldus ja pakendite äravedu on tasulised , nende maksumus ning täpsustav info on välja toodud hinnapakkumises.