Tellimise protsess

Köögimööbli tellimiseks palume esmaseks konsultatsiooniks Arensi salongis aeg kokku leppida.

Köögimööbli projekteerimise eelduseks on plaan ruumi mõõtmete, vee-, elektri- ja ventilatsiooniühenduste ning uste ja akende asukohtadega. Materjalide ja köögimööbli furnituuriga saab tutvuda Arensi veebilehel ning salongides Tallinnas ja Tartus.

Kliendilt saadud andmete ja eelistuste põhjal projekteerib disainer köögimööbli, konsulteerib vajadusel nüansside asjus kliendiga ning esitab detailse hinnapakkumise. Arensi köögimööbel kujundatakse loomutruu visuaaliga 3D kujundusprogrammis Winner, tänu millele on kliendil võimalik mööblit tellides oma tulevast kööki näha fotokvaliteedis. Valminud 3D projektist moodustub automaatselt ka Arensi köögi hind. Enne tootmist teostatab Arens täpse mõõdistamise, et tagada laitmatu lõpptulemus.

Tellimislepingus kirjeldatakse detailselt mööbli spetsifikatsioon, köögimööbli maksumus ja valmimise tähtaeg. Tellimus jõustub ettemaksu tasumisel ning kaup väljastatakse ülejäänud summa tasumisel. Köögimööbli transport, paigaldus ja pakendite äravedu on tasulised, nende maksumus kajastub hinnapakkumises. Koostöös LHV Finance AS’ga pakume võimalust tellida köögimööbel järelmaksuga.

 Köögimööbli müük hõlmab ainult terviklahendusi. Eraldi uksi, tööpindu, köögifurnituuri või köögitehnikat Arens ei paku.

Tallinn, Pärnu mnt 139 e/2

Gerda Tõnson
Salongi sekretär
salong@arens.ee
677 69 00

Aune Meelind
Juhataja
aune@arens.ee
53 225 355

Kai Asu
Disainer
kai@arens.ee
677 69 02

Piia Perm
Disainer
piia@arens.ee
677 69 05

Marili Rooba
Disainer
marili@arens.ee
655 07 71

Gunilla Kõiv
Disainer
gunilla@arens.ee
655 07 72

Merike Hirvoja
Disainer
merike@arens.ee
655 06 71

Tallinn, Mustamäe tee 3a

Kristel Soome
Logistik
kristel@arens.ee
57 888 749

Larissa Frosch
Disainer
larissa@arens.ee
668 84 24

Marcello Liinar
Disainer
marcello@arens.ee
668 84 22

Eveli Kuusik
Disainer
eveli@arens.ee
668 84 25

Tartu, Fortuuna 1b

Mari-Liis Sellis
Salongi sekretär
mariliis@arens.ee
744 00 60

Epp Avila
Disainer
epp@arens.ee
744 00 65

Jane Mändre
Disainer
jane@arens.ee
744 00 61

Kaido Ohno
Disainer
kaido@arens.ee
744 00 63

Siim Laine
Disainer
siim@arens.ee
744 20 66