Tellimisinfo

Mööbel
Arens toodab eritellimusmööblit kööki ja garderoobi. Tootmisprotsessi üha suureneva automatiseerumise tõttu hõlmab müük ainult terviklahendusi , võimalust tellida eraldi uksi, tööpindu või furnituuri me ei paku.

Millest alustada?
Esmalt tuleb pöörduda mõne meie salongi või edasimüüja poole. Aja kokkuhoiu mõttes on soovitav konsultatsiooniaeg eelnevalt kokku leppida. Suureks abiks on mõõtudega ruumi plaan või korralik korteri- või maja ehitusprojekt. Täpsema mõõtmise teostame mööbli tellimisel.

Projekteerimine
Järgmiseks sammuks on mööbli projekti koostamine. Projekt sünnib disaineri ja kliendi koostöös- meie disainerid kuulavad ära Teie soovid, arvestavad Teie nõudmistega ja pakuvad välja omapoolseid ideid. Tänapäevased arvutijoonised  on väga tõetruud ja annavad realistliku pildi planeeritavast ruumist. Kui Teil on juba olemas täpne ettekujutus, milline Teie köögimööbel välja peaks nägema, seisneb projekteerimine lihtsalt mööblikomplekti täpsete mõõtude paikapanemises. Loomulikult saab ka oma projekti olemasolul disaineritelt nõu küsida. Projekteerimine on mööbli hinna sees.

Tellimuse vormistamine
Tellimislepingus kirjeldatakse täpselt ära tellitava mööbli spetsifikatsioon (s.h kasutatavad materjalid, furnituurid, köögitehnika jms), maksumus ja mööbli valmimise tähtaeg.

Maksmine
Tellimus jõustub ettemaksu tasumisel ( tavaliselt 50% mööblikomplekti maksumusest), ülejäänud summa tuleb tasuda enne tellimuse kättesaamist.

Transport ja paigaldamine
Tellimuse valmimisel võtab meie müügisekretär Teiega ühendust ja lepib kokku sobiva aja mööbli kohaletoimetamiseks ja paigaldamiseks. Paigaldus ja pakendite äravedu on tasulised , nende maksumus ning täpsustav info on välja toodud hinnapakkumises.